AK KİMYA
Ak Kimya bir dünya…
Anasayfa Hakkımızda Ürünler Temel Malzemeler Teknik Servis İletişim
Copyright © 2012 Ak Kimya San. ve Tic. San. LTD. ŞTİ.          Designed By BilgiTim

Hakkımızda

AK KİMYA DEĞERLİ MÜŞTERLERİNE;sunmaktadır.


  AK KİMYA;
1995 yılında yüzey işlem ve kimyasal kaplama alanında hizmet vermek amacı ile kurulmuş olup ihtisaslaşma yolunda hızlı ve kararlı adımlarla ilerlemektedir.
   
CL-TECHNOLOGY GmbH (Germany) ile yapmış olduğu Bayilik ve Ortaklık anlaşmasıyla müşterilerine daha kaliteli hizmet ve ürün sağlamayı hedeflemektedir.
Teknik Destek olarak şirket Mühendislerimiz tecrübeli kadrosuyla firma laboratuarımızda günün her saatinde Hizmet sunmaktadır.
Hedeflerimiz; yeniliğe açık, gelişmeleri yurt dışından takip eden, müşteri isteklerini sektörel bazda analiz edip gerekli araştırmaları yapan, sorunlar karşısında sabırlı, disiplinli, çözüm ortaklı ve hızlı hareket etmektir.

  AK KİMYA;
karşılıklı saygıya ve güvene önem veren şirket prensibini benimsemiş olup bunu müşterileriyle paylaşmak isteyen kuruluştur.AK KİMYA Satış olarak;

ÇELİK , DEMİR , ZAMAK , PRİNÇ , BAKIR , ALUMİNYUM, ABS (PLASTİK) ... v.b malzemelerin kaplanması, korozyona karşı önlemler alınması, aşınmaya karşı direnç sağlanmasını, ekonomik, istenen kalitede, teknolojinin avantajlarından faydalanarak müşterilerine sunmaktadır.Metal kaplama konusunda hizmet veren Firmamızın;
TESİS kurulum ve sonrasında önem verdiği unsurlar;

- GÜVENLİ - EKONOMİK - DOĞA VE ÇEVRE DUYARLILIĞI - ESTETİK BİR GÖRÜNÜM - UYGUN TESİS -UYGUN KİMYASALLAR - PROFESYONEL VE SÜREKLİ HİZMET

SONUÇ OLARAK;

AK KİMYA
sizleri istediğiniz hedeflere götürecek işlemleri yaparak, başarıyı yakalamanızı sağlamak için sürekli çalışan bir firmadır.


Çözüm Ortaklarımız